Zvizzer / Swissvax

Zvizzer to marka dostarczająca niezawodny system polerski, składający się z niezwykle wydajnych past oraz wysokiej jakości padów, w tym rewolucyjnych THERMO PAD'Z, oferujących niespotykane wcześniej właściwości tnące oraz ponadprzeciętną trwałość.

Hasłem przewodnim marki jest TIME IS ON YOUR SIDE, a produkty są stworzone tak, aby jak najbardziej przyśpieszyć pracę przy zachowaniu doskonałych efektów. Drugą ważną ideą jest LESS CUT IS BETTER, czyli promowanie podejścia, aby usuwać możliwie najcieńszą warstwę lakieru w trakcie polerowania. Zvizzer szturmem zdobywa rynek detailingowy i lakierniczy, przodując w najnowszych technologiach i promując rewolucyjne podejście do polerowania.

Swissvax oferuje luksusowe produkty pielęgnacyjne, do których z wielkim oddaniem przywiązali się entuzjaści motoryzacji na całym świecie. SWISSAX jest również faworyzowaną firmą wśród producentów samochodów z segmentu premium, którzy zlecają opracowanie i wykonanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych dedykowanych dla ich marki.

Kultowe już woski Swissvax do dziś są tworzone wyłącznie ręcznie w małej manufakturze w Szwajcarii i tam napełniane słoik po słoiku. Złożone receptury nie pozwalają na produkcję przemysłową, a właściciele nie uznają w tym przypadku żadnych kompromisów!

zvizzer.com
swissvax.pl