Evoxa

Evoxa to polska marka oferująca maszyny polerskie, akcesoria do polerowania oraz inne produkty przydatne w detailingu, jak na przykład ledowe oświetlenie sufitowe HEX-System. W ofercie znajduje się 20 modeli maszyn polerskich, w tym takie, których odpowiedników nie znajdziecie u konkurencji, np. mała maszyna planetarna z talerzem 75mm o oznaczeniu HDX5. Główne linie modelowe, z których znana jest marka, to bardzo dobrze oceniane HDD oraz HDQ, które należą do najbardziej efektywnych maszyn Dual Action na rynku.

Najnowszy model, który właśnie wchodzi do sprzedaży, to HDP12. Jest to mała, uniwersalna maszyna polerska z wymiennymi mimośrodami (8 i 12 mm) i rozmiarami talerzy roboczych od 30 do 75mm. Może też służyć jako mała rotacja. Wszystkie akcesoria wymienia się za pomocą szybkozłączki. Jest to pierwsza tego typu maszyna na rynku zasilana z sieci 230V.

Najmniejsze maszyny akumulatorowe do detali reprezentuje PIXEL, który posiada silnik bezszczotkowy oraz regulowaną głowicę ułatwiającą pracę w trudnodostępnych miejscach, np. za pomocą stożków. Oczywiście ma też funkcję mikro-rotacji i Dual Action 10 mm.

W ramach marki Evoxa funkcjonuje też brand Sleeker, obejmujący nowoczesne wodne pasty polerskie, pady gąbkowe oraz różnego rodzaju futra w różnych rozmiarach.

Wszystkie produkty będzie można obejrzeć oraz przetestować na stoisku targowym. Zapraszamy!

evoxa.pl