Soft99

Soft99 to legendarna japońska marka kosmetyków samochodowych obecna na rynku od 70 lat. Na przestrzeni dekad firma projektowała rozwiązania, które odpowiadały nie tylko na bieżące potrzeby, ale również na wyzwania jutra i wyznaczały trendy w świecie samochodowej kosmetyki. Łącząc technologię z najnowocześniejszymi surowcami chemiczne i maksymalnie wykorzystując olbrzymie ilości danych zebranych podczas wieloletnich badań, SOFT99 z dumą tworzy funkcjonalne technologie przyszłości.

Jednym ze znaków rozpoznawczych Soft99® jest technologia Fusso®. To legendarna formuła produktów opartych o polimery fluorowe (PTFE), które pozwalają osiągać maksymalną ochronę powierzchni i trwałość nieosiągalną dla konwencjonalnych produktów. Soft99 jest jedynym na świecie producentem, który z powodzeniem stosuje tę technologię w obszarze autokosmetyki.

Kolejna legendarna technologia kojarzona z Soft99 to Glaco, czyli japońskie bestsellery sprzedawane rocznie w milionach sztuk. Glaco jest w Japonii synonimem niewidzialnej wycieraczki. To najszersza na rynku rodzina powłok hydrofobowych do szyb, które znacząco poprawiają widoczność oraz komfort jazdy w deszczu.

sklep.soft99.eu