Gyeon

Firma Gyeon od zawsze była wyjątkowa i nieustannie stara się być o krok przed konkurencją na rynku pielęgnacji samochodów. Nigdy nie idzie na żadne kompromisy i właśnie to nazywają „Drogą Gyeon”.

Od samego początku ich historii, misją było wdrażanie nowych rozwiązań, aby inspirować rynek pielęgnacji samochodów i definiować jego przyszłość.

Opracowują, formułują i wytwarzają prawie każdy produkt we własnym laboratorium i zakładzie w Korei Południowej, z pomocą najlepszych naukowców i ekspertów w branży pielęgnacji samochodów. Rezultatem takiego podejścia są wyjątkowe produkty pod względem jakości, trwałości i łatwości użytkowania.

Dzięki sieci ponad 1700 certyfikowanych detailerów i ponad 650 sprzedawców, dostarczają produkty, usługi i wyjątkowe wsparcie techniczne na całym świecie. W ciągu ostatnich 10 lat firma Gyeon rozszerzyła swoją działalność na ponad 100 krajów na 6 kontynentach.

Duch marki Gyeon jest obecny w ich opakowaniach. Każdy produkt jest dostarczany z unikalnym opakowaniem zawierającym elementy charakterystyczne dla marki. Począwszy od nowoczesnych, szklanych butelek z efektem mrożenia dla powłok, aż po „kryształowe”, w pełni spersonalizowane butelki PET dla gamy produktów do konserwacji Q²M. Wybrane produkty o bardziej reaktywnych formułach są pakowane w niestandardowe białe lub czarne butelki HDPE zachowujące ten sam kształt inspirowany kryształem.

gyeon.pl