Flex

Flex to producent profesjonalnych maszyn polerskich, oświetlenia i szerokiego spektrum produktów uzupełniających dla branży motoryzacyjnej.

Polerki Flex zawsze były wzorcem profesjonalnego wykańczania powierzchni. Niezależnie od tego czy polerujesz łódź, samolot, motocykl czy samochód - maszyny polerskie Flex nadają każdej powierzchni idealny blask.

Firma Flex dostarcza zarówno polerki zasilane sieciowo do pracy stacjonarnej, jak i polerki akumulatorowe do zastosowania w dowolnym miejscu. Ich maszyny umożliwiają idealne przygotowanie i wykończenie lakieru w każdym miejscu i jak najszybszym czasie.

Flex oferuje system polerski składający się z maszyn polerskich, padów i past polerskich. Do dyspozycji użytkownika są również inne produkty, które pozwolą uzyskać najlepsze efekty renowacji lakieru. Od lampy, dla doskonałego oświetlenia powierzchni, po akumulatorową wiertarko-wkrętarkę i kompaktowy odkurzacz. System Flex dla sektora motoryzacyjnego obejmuje wszystkie prace związane z renowacją powierzchni lakierowanych i nie tylko.

flex-tools.com