Benbow

Benbow jest firmą z tradycjami, specjalizującą się w produkcji narzędzi pneumatycznych. W szczególności projektowaniem i produkcją urządzeń dla lakierni, warsztatów, myjni samochodowych i studiów detailingowych. Benbow to zespół entuzjastów, dla których sprzęt, narzędzia i akcesoria to nie tylko dziedzina pracy, ale i pasja.

Wiodącym produktem marki są samodzielnie opracowane pistolety lakiernicze, które podobnie jak inne ich produkty, są wynikiem wieloletnich badań i rozwoju we współpracy z wiodącymi serwisami i lakierniami. Informacje zwrotne od lakierników przyczyniły się do opracowania pistoletów lakierniczych, które zostały zoptymalizowane pod kątem wydajności i ergonomii oraz oferują niesamowite rezultaty w atrakcyjnej cenie dla krytyków i testerów produktów.

Oprócz pistoletów lakierniczych produkują również pneumatyczne pistolety do czyszczenia oraz inne pneumatyczne i ręczne narzędzia potrzebne do dokładnego czyszczenia pojazdów wewnątrz i na zewnątrz.

Oferują produkty najwyższej jakości, nadające się do stałego użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przez kilka pokoleń, ścisła współpraca z hurtownikami i klientami końcowymi, warsztaty partnerskie, w których każdy z ich produktów jest testowany i udoskonalany przez wiele miesięcy, sprawiły, że Benbow stał się jednym z wiodących producentów w swoich kanałach dystrybucji. To motywuje ich do ciągłego rozwoju i tworzenia nowych, lepszych produktów.

benbow.pl