Airpress

Firma Airpress jest wiodącym producentem i dystrybutorem sprzętu pneumatycznego, działającym na rynku już od ponad 60 lat. Oddziały firmy funkcjonują w Polsce, Niemczech, Holandii i Belgii, ale dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji zaopatrują klientów w całej Europie. Marka Airpress jest doskonale znana profesjonalnym użytkownikom technologii sprężonego powietrza, ale część jej asortymentu od lat gości również na półkach chociażby - popularnej wśród hobbystów i domowych majsterkowiczów - Castoramy. Pełna oferta produktów i usług Airpress jest naprawdę rozbudowana i uwzględnia maksymalnie szerokie grono odbiorców, by otworzyć drzwi do świata pneumatyki przed każdym.

Oferta Airpress to przede wszystkim maksymalnie zróżnicowany wybór kompresorów powietrza, zarówno tłokowych, jak i śrubowych, przeznaczonych dla użytkowników o różnym stopniu zaawansowania. Jednak w asortymencie marki klienci znajdą wszystko, co potrzebne do pracy ze sprężonym powietrzem w niemal każdej branży. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowana oferta rozwiązań dla lakiernictwa, dostosowana zarówno do mniejszych potrzeb użytkowników indywidualnych, jak i do wysokich wymagań użytkowników profesjonalnych.

Firma Airpress słynie z tego, że daje swoim klientom niezwykłą swobodę i ogromny wybór, a także szerokie możliwości personalizacji oferty - szczególnie w zakresie zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu. Jeśli więc szukasz kompleksowych rozwiązań w pełni dostosowanych do Twoich potrzeb, a przy tym stawiasz na nowoczesność, jakość i wytrzymałość, marka Airpress będzie wyborem, którego na pewno nie pożałujesz!

airpress.pl